מושלמת - תל אביב- YUMILASHES - הרמת ריסים

הרמת ריסים

הטכניקה מעניקה הרמה  לאורך זמן לריסים קצרות, ארוכות ונפולות או גם למי שנמאס מאיפור שנמרח , התוצאה המתקבלת לריסים אורך, גובה ואפקט מודגש וחזק יותר מהריסים הטבעיים. הטיפול הינו היפואלרגני ,נטול פורמלין, פרבן ומאושר ע״י משרד הבריאות CE. הטיפול נעשה בשיטה טבעית ללא הדבקות ,הלחמות ותוספות. טיפול ייחודי שאינו מזיק או פוגע בעיניים או בריסים ואינו גורם לנשירה. משך הטיפול הינו 45 דק בלבד ואינו כרוך בשום אי נוחות. המטופל שוכב עוצם עיניים ונהנה מהמוזיקה. בואו לעשות את הטיפול המקורי באמת עם החומרים שבאמת מחזיקים את התוצאה להרבה זמן - היזהרו מחיקויים. YUMI הינו מותג בעל שם בינלאומי המשווק מוצרים איכותיים ומתנהל תחת פיקוח וסטנדרטים בינלאומיים. אפקט ההרמה של YUMI Lashes נמשך בין חודשיים ל 3 חודשים, שהינו זמן מחזוריות של צמיחת הריסים שלנו. בנוסף, בטיפול כלול צביעת ריסים המאפשר להדגיש את התוצאה המדהימה של הטיפול.

השאירי פרטים לקביעת תור 

לאחר הטיפול מומלץ להשתמש במסקרת קרטין - מסקרה טיפולית לשיקום וטיפוח הריסים שמעבה מאריכה מחזקת ומונעת נשירה ע״י כך התוצאה של ההרמה נשמרת לתווך ארוך יותר.

הוראות למהלך 48 השעות לאחר הטיפול: אין להרטיב/לשטוף את העיניים, אין להתאפר באזור העיניים למעט מסקרת קרטין, יש להימנע משהייה בבריכה /ג'קוזי/סאונה, יש להימנע מהזעה, אין למרוח קרמים/סרומים באיזור העיניים.

הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון/מניקות/הסובלות מבעיות הורמונליות וגם לא לאלו שעברו ניתוח בעיניים וטרם עבר 3 חודשים.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Facebook
  • Instagram
whatsapp.png
waze_PNG39.png
whatsapp.png